+48 734 914 914 biuro@pgf.org.pl

Kredyty

Współpraca

KREDYTY INDYWIDUALNE

GOTÓWKOWE, KONSOLIDACYJNE
Dzięki temu, że współpracujemy z kilkunastoma Bankami jak również instytucjami pozabankowymi, Naszym Klientom możemy zaproponować szeroki wachlarz ofert dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.
Procedura uzyskania kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego (połączenie innych kredytów w jeden z niższą ratą, z możliwością dobrania dodatkowej gotówki) jest stosunkowo prosta i trwa przeważnie kilka godzin.

KREDYTY HIPOTECZNE

Kredyt hipoteczny Umożliwia zrealizowanie planów posiadania własnego mieszkania lub domu. Wysokie ceny nieruchomości są dla większości z nas przeszkodą ich zakupu za gotówkę.
Kredyt hipoteczny to możliwość rozłożenia finansowania tego zakupu w czasie. Jednak znalezienie odpowiedniego kredytu nie jest sprawą prostą

KREDYTY DLA FIRM

Prowadzisz własną firmę? Jeśli tak, to zapewne doskonale wiesz, jak ważne jest zapewnienie firmie środków finansowych na bieżącą działalność jak i nowe inwestycje. Środki te pochodzić mogą przykładowo z wolnych środków gotówkowych, bądź też z odpowiedniego kredytu dla firmy
Nasza znajomość ofert dla Przedsiębiorców, pozwala w szybki sposób znaleźć ofertę dla Klienta najbardziej wymagającego. Kredyty na rozwój działalności (dla nowo otwartych firm!), Kredyty inwestycyjne, Kredyty dla developerów, Kredyty dla Profesjonalistów (lekarze, adwokaci, radcy prawni i wiele innych) – to przykładowe rodzaje takiej formy finansowania.
Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom i pomożemy w znalezieniu NAJLEPSZEJ I OPTYMALNEJ OFERTY.

KREDYTY DLA ROLNIKÓW

Maszyny i urządzenia rolnicze to przyjaciele każdego Rolnika. Dzięki nim praca jest lżejsza, a każdy hektar wykorzystany jest w najbardziej optymalny sposób. Ich zakup to jednak duży koszt dla każdego gospodarstwa, dlatego oferujemy finansowanie zakupu maszyn oraz urządzeń rolniczych za pośrednictwem atrakcyjnego kredytu bankowego nawet do 300 tys zł
Zakup zwierząt hodowlanych równoznaczny jest z wydaniem niemałej kwoty pieniężnej. Jest to jednak stosunkowo bezpieczna inwestycja. Proponujemy Państwu skredytowanie zakupu zwierząt, głównie bydła oraz trzody chlewnej. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo powiększyć swoje stado, dokonując zakupu zwierząt na raty.
Pasze i nawozy do towary, bez których gospodarstwo rolne nie ma racji bytu. Koszt zakupu jest znacznym obciążeniem dla gospodarstw rolnych, w związku z tym chcemy Państwu zaproponować kredyt na zakup pasz i nawozów.

Naszym atutem jest obsługa Klienta na terenie całego kraju w godzinach dogodnych dla Klienta co pozwala Naszym Klientom w większości przypadków załatwić wszystkie formalności nie wychodząc z domu!
Należy mieć także na uwadze, że wszystkie instytucje finansowe, których kredyty i pożyczki oferujemy, podlegają pod nadzór KNF

Skorzystaj z naszej pomocy !

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

+48 734 914 914

59-220 Legnica
ul.Piastowska 20
+48 734 914 914
biuro@pgf.org.pl

Nasz partner

PGF - Polska Grupa Finansowa

59-220 Legnica
ul.Piastowska 20

+48 734 914 914

biuro@pgf.org.pl

Nasz partner

NAPISZ DO NAS