KREDYTY INDYWIDUALNE

GOTÓWKOWE, KONSOLIDACYJNE, HIPOTECZNE

Dzięki temu, że współpracujemy z kilkunastoma Bankami jak również instytucjami pozabankowymi, Naszym Klientom możemy zaproponować szeroki wachlarz ofert dopasowany do ich indywidualnych potrzeb.

Procedura uzyskania kredytu gotówkowego lub konsolidacyjnego (połączenie innych kredytów w jeden z niższą ratą, z możliwością dobrania dodatkowej gotówki) jest stosunkowo prosta i trwa przeważnie kilka godzin.

Naszym atutem jest obsługa Klienta na terenie całego kraju w godzinach dogodnych dla Klienta co pozwala Naszym Klientom w większości przypadków załatwić wszystkie formalności nie wychodząc z domu!

Należy mieć także na uwadze, że wszystkie instytucje finansowe, których kredyty i pożyczki oferujemy, podlegają pod nadzór KNF

 

Kredyt gotówkowy

Oferowany przez naszą firmę kredyt gotówkowy pozwala w szybki i stosunkowo prosty sposób stać się posiadaczem kwoty pieniężnej nawet do  500 000 zł (do 300 000 zł bez zabezpieczeń). Klient, decydując się na kredyt gotówkowy nie jest zobowiązany dokumentować bankowi, na co środki zostały wykorzystane. Decyzja kredytowa podejmowana jest przeważnie do 60 minut od momentu rejestracji wniosku w systemie.

Dzięki naszej współpracy z wiodącymi krajowymi instytucjami finansowymi jesteśmy w stanie Państwu zaoferować bardzo atrakcyjne warunki kredytowe. Naszym dodatkowym atutem jest fakt, że obsługujemy teren całego kraju.

Kredyt konsolidacyjny

Jest to produkt, dzięki któremu możliwe staje się zastąpienie kilku kredytów jednym, dostosowanym do aktualnych potrzeb kredytobiorcy. Sama procedura uzyskania kredytu konsolidacyjnego jest bardzo podobna do procedury obowiązującej przy kredycie gotówkowym. Co najważniejsze, jest to procedura uproszczona, dzięki czemu w zdecydowanej większości wniosków decyzja podejmowana jest również w ciągu niecałej godziny.

Kredyt hipoteczny

Umożliwia zrealizowanie planów posiadania własnego mieszkania lub domu. Wysokie ceny nieruchomości są dla większości z nas przeszkodą ich zakupu za gotówkę.

Kredyt hipoteczny to możliwość rozłożenia finansowania tego zakupu w czasie. Jednak znalezienie odpowiedniego kredytu nie jest sprawą prostą.

Najważniejsze parametru kredytu gotówkowego i konsolidacyjnego:
– minimalna kwota kredytu: 1000 zł, maksymalna kwota kredytu: 500 000 zł
– okres kredytowania: od 6 do 300 miesięcy
– bez zabezpieczeń do 300 000 zł
– kredytobiorca ma możliwość szybszej spłaty kredytu
– decyzja średnio w 30-60 minut

 

KREDYTY DLA FIRM

Prowadzisz własną firmę? Jeśli tak, to zapewne doskonale wiesz, jak ważne jest zapewnienie firmie środków finansowych na bieżącą działalność jak i nowe inwestycje. Środki te pochodzić mogą przykładowo z wolnych środków gotówkowych, bądź też z odpowiedniego kredytu dla firmy

Nasza znajomość ofert dla Przedsiębiorców, pozwala w szybki sposób znaleźć ofertę dla Klienta najbardziej wymagającego. Kredyty na rozwój działalności (dla nowo otwartych firm!), Kredyty inwestycyjne, Kredyty dla developerów, Kredyty dla Profesjonalistów (lekarze, adwokaci, radcy prawni i wiele innych) – to przykładowe rodzaje takiej formy finansowania.

Jesteśmy przekonani, że sprostamy oczekiwaniom i pomożemy w znalezieniu NAJLEPSZEJ I OPTYMALNEJ OFERTY.

 

KREDYTY DLA ROLNIKÓW

Maszyny i urządzenia rolnicze to przyjaciele każdego Rolnika. Dzięki nim praca jest lżejsza, a każdy hektar wykorzystany jest w najbardziej optymalny sposób. Ich zakup to jednak duży koszt dla każdego gospodarstwa, dlatego oferujemy finansowanie zakupu maszyn oraz urządzeń rolniczych za pośrednictwem atrakcyjnego kredytu bankowego nawet do 300 tys zł

Zakup zwierząt hodowlanych równoznaczny jest z wydaniem niemałej kwoty pieniężnej. Jest to jednak stosunkowo bezpieczna inwestycja. Proponujemy Państwu skredytowanie zakupu zwierząt, głównie bydła oraz trzody chlewnej. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo powiększyć swoje stado, dokonując zakupu zwierząt na raty.

Pasze i nawozy do towary, bez których gospodarstwo rolne nie ma racji bytu. Koszt zakupu jest znacznym obciążeniem dla gospodarstw rolnych, w związku z tym chcemy Państwu zaproponować kredyt na zakup pasz i nawozów.

Kredyt na zakup maszyn i urządzeń

Maszyny i urządzenia rolnicze to przyjaciele każdego Rolnika. Dzięki nim praca jest lżejsza, a każdy hektar wykorzystany jest w najbardziej optymalny sposób. Ich zakup to jednak duży koszt dla gospodarstwa. Naszym zadaniem jest sfinansowanie zakupu w taki sposób, aby owy koszt był jak najmniej dla Państwa odczuwalny.

Kredyt na zakup pasz i nawozów

Oferujemy zakup pasz i nawozów za pośrednictwem kredytu ratalnego lub kredytu gotówkowego. Finansujemy do kwoty 300 000 zł, bez zabezpieczeń na nieruchomości. Decyzja w ciągu 30-60 minut. Bardzo szybka, uproszczona procedura.

Kredyt na zakup zwierząt hodowlanych

Zakup zwierząt hodowlanych równoznaczny jest z wydaniem niemałej kwoty pieniężnej. Jest to jednak stosunkowo bezpieczna inwestycja. Proponujemy Państwu skredytowanie zakupu zwierząt, głównie bydła oraz trzody chlewnej. Za naszym pośrednictwem mogą Państwo powiększyć swoje stado, dokonując zakupu zwierząt na raty.

Oddłużenia przedsiębiorstw

Przedsiębiorstwa chcąc uzyskać przewagę na trudnym, pełnym konkurencji rynku zgadzają się często na płatność nie w terminie zakupu towarów, ale w terminie późniejszym. Niestety, ten termin późniejszy nie zawsze jest terminem ostatecznego rozliczenia się konsumenta ze sprzedającym.

 
 

Gwarantujemy:

  • Wysokie kwoty kredytu,
  • Uproszczone procedury dokumentowania dochodu,
  • Kredyty na oświadczenie
  • Szybką weryfikację wniosków,
  • Profesjonalną obsługę klienta w naszym biurze lub w gospodarstwie klienta.

W oparciu o naszą znajomość produktów bankowych dobieramy indywidualną, najatrakcyjniejszą ofertę bez zbędnych zapytań do bazy BIK.

Nasze kompetencje:

  • Pełnomocnictwa banków,
  • Posiadamy placówki bankowe,
  • Dynamiczna obsługa partnerów biznesowych,
  • Obsługa klientów naszych partnerów.

 

 

Skorzystaj z naszej pomocy !

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ Z NASZYM DORADCĄ

+48 734 914 914

 

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio