O nas

“O Nas”

Firmę PGF – Polska Grupa Finansowa tworzą ludzie związani z branżą finansową, ubezpieczeniową i odszkodowawczą. Wykwalifikowana i posiadająca duże doświadczenie kadra, dokłada wszelkich starań, aby współpraca z Klientem była profesjonalna, miła i w pełni fachowa, a zaproponowany produkt optymalny i odpowiadający jego potrzebom.

Celem firmy jest dynamiczny rozwój w branży finansowej, poszerzanie asortymentu agro-kredytów, kredytów ratalnych, gotówkowych, hipotecznych oraz produktów leasingowych, a także ubezpieczeń i odszkodowań.

Posiadamy pełnomocnictwa do reprezentowania wiodących w Polsce banków, towarzystw ubezpieczeniowych i odszkodowawczych.

 

Obsługujemy teren całego kraju.

 

Zespół

Kalina Zębacka

Kierownik biura odpowiedzialny za kreowanie produktu bankowego, dobór oferty kredytowej do potrzeb Klienta indywidualnego i instytucjonalnego, weryfikację wniosków.

telefon – +48 734 900 920

mail – kzebacka@pgf.org.pl

 

Jarosław Kochaniewski

Doradca Klienta. W PGF odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych dostawców usług finansowych oraz obsługę współtworzących firmę Agentów. Od wielu lat współpracuje z przedsiębiorcami z sektora rolniczego oraz z rolnikami indywidualnymi w zakresie finansowania produktów i usług AGRO. Przedstawiciel mobilny, obsługujący teren całego kraju.

telefon – +517 940 920

mail – jkochaniewski@pgf.org.pl

 

Tomasz Baranowski

Doradca kredytowy, odpowiedzialny za pozyskanie, nawiązanie i utrzymanie współpracy z Partnerami (sklepy, firmy usługowe, hurtownie, sklepy internetowe, sprzedaż bezpośrednia) w zakresie systemów ratalnych. Przedstawiciel mobilny, obsługujący teren całego kraju.

telefon – +48 734 900 910

mail – tbaranowski@pgf.org.pl

Projekt i Realizacja: WiDI ART Studio