+48 734 914 914 biuro@pgf.org.pl

O nas

Firmę PGF – Polska Grupa Finansowa tworzą ludzie związani z branżą finansową, ubezpieczeniową i odszkodowawczą. Wykwalifikowana i posiadająca duże doświadczenie kadra, dokłada wszelkich starań, aby współpraca z Klientem była profesjonalna, miła i w pełni fachowa, a zaproponowany produkt optymalny i odpowiadający jego potrzebom.

Celem firmy jest dynamiczny rozwój w branży finansowej, poszerzanie asortymentu agro-kredytów, kredytów ratalnych, gotówkowych, hipotecznych oraz produktów leasingowych, a także ubezpieczeń i odszkodowań.

Posiadamy pełnomocnictwa do reprezentowania wiodących w Polsce banków, towarzystw ubezpieczeniowych i odszkodowawczych.

Obsługujemy teren całego kraju.

Nasz zespół

Kalina Zębacka

Kierownik biura

Kierownik biura odpowiedzialny za kreowanie produktu bankowego, dobór oferty kredytowej do potrzeb Klienta indywidualnego i instytucjonalnego, weryfikację wniosków.

telefon: +48 734 900 920
mail: kzebacka@pgf.org.pl

Jarosław Kochaniewski

Doradca Klienta

W PGF odpowiedzialny za pozyskiwanie nowych dostawców usług finansowych oraz obsługę współtworzących firmę Agentów. Od wielu lat współpracuje z przedsiębiorcami z sektora rolniczego oraz z rolnikami indywidualnymi w zakresie finansowania produktów i usług AGRO. Przedstawiciel mobilny, obsługujący teren całego kraju.

telefon: +517 940 920

mail: jkochaniewski@pgf.org.pl

Tomasz Baranowski

Doradca Kredytowy

Doradca kredytowy, odpowiedzialny za pozyskanie, nawiązanie i utrzymanie współpracy z Partnerami (sklepy, firmy usługowe, hurtownie, sklepy internetowe, sprzedaż bezpośrednia) w zakresie systemów ratalnych. Przedstawiciel mobilny, obsługujący teren całego kraju.

telefon: +48 734 900 910

mail: tbaranowski@pgf.org.pl

Porady Eksperta

Obowiązki ubezpieczonego

Katalog obowiązków związanych z wystąpieniem szkody dokładnie opisany jest we wzorcu umownym - ogólnych warunkach ubezpieczenia. Tym nie mniej pamiętajmy również o tym, iż w przypadku wystąpienia szkody w ubezpieczonym mieniu powinniśmy użyć wszelkich dostępnych...

czytaj dalej

Ubezpieczenie AC

Na co warto zwrócić uwagę, decydując się na zakup takiej polisy? Podczas ustalania warunków polisy autocasco warto zwrócić uwagę na kilka kwestii, a mianowicie na udział własny, franszyzę integralną, amortyzację części oraz konsumpcję sumy ubezpieczenia. Obecnie w...

czytaj dalej

Umowa OC

Umowa może ulec rozwiązaniu przede wszystkim w poniższych przypadkach: 1. gdy klient nie później niż na jeden dzień przed upływem okresu, na który umowa została zawarta złoży wypowiedzenie umowy (wtedy umowa trwa do końca okresu na który została zawarta), 2. z chwilą...

czytaj dalej

PGF - Polska Grupa Finansowa

59-220 Legnica
ul.Piastowska 20

+48 734 914 914

biuro@pgf.org.pl

Nasz partner

NAPISZ DO NAS