+48 734 914 914 biuro@pgf.org.pl

Pamiętaj, że masz prawo do bezpłatnej porady prawnej w sprawach odszkodowań! Napisz do nas: biuro@pgf.org.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego na stronie.

Odszkodowania

Zakres usług

Szkody osobowe

Szkody rzeczowe

Oferta

Nie korzystasz z możliwości otrzymania odszkodowania bo uważasz, że nie masz szans w starciu z zakładami i towarzystwami ubezpieczeniowymi o międzynarodowym zasięgu? Walka o odszkodowania z pomocą profesjonalnej kancelarii prawnej będzie zdecydowanie łatwiejsza i skuteczniejsza niż samodzielne starania. Tylko dobrze przygotowany prawnik będzie w stanie dobrze sformułować pozew, a także poprowadzić sprawę przez meandry postępowania. Szerokie doświadczenie oraz setki tysięcy złotych odzyskanych odszkodowań czynią nas rzetelnym, wiarygodnym i sprawdzonym partnerem. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, by efekty naszej pracy były w pełni satysfakcjonujące dla naszych klientów. Jeżeli masz wątpliwości, czy należy Ci się odszkodowanie, skontaktuj się z nami. Weryfikacja sprawy jest całkowicie bezpłatna.

Uszkodzony pojazd – dopłata do twojego odszkodowania
Uzyskujemy najwyższe odszkodowania za uszkodzony pojazd z OC sprawcy. Decyzja w 48h !!!
Dla osób, które na skutek kolizji drogowej lub wypadku drogowego nie ze swojej winy otrzymały odszkodowania w zakresie uszkodzonego pojazdu zapewniamy:
• dodatkowe pieniądze do już wypłaconych odszkodowań,
• uzyskanie odszkodowania z tytułu utraconej wartości rynkowej pojazdu (tzw. UWPR),
• zwrot kosztów za wynajem samochodu zastępczego,
• zwrot kosztów za holowanie pojazdu,
• zwrot kosztów za uszkodzone lub zniszczone mienie.
Czym jest i jaka jak wygląda procedura w zakresie dopłaty do odszkodowania za uszkodzony pojazd? – link aktywny o treśći:
Dzięki współpracy z rzeczoznawcami z kilkudziesięcioletnim doświadczeniem uzyskujemy najwyższe możliwe odszkodowania za uszkodzony pojazd z OC sprawcy.
Rzeczoznawca przygotowuje dla nas kosztorys naprawy pojazdu w oparciu o nowe i oryginalne części, brak obniżenia ich wartości ze względu na wiek pojazdu (amortyzacja części), stawkę za roboczogodzinę zgodną z miejscowymi cenami stosowanymi przez warsztaty dokonujące napraw w oparciu o technologię producenta. Zastosowanie powyższych działań często pozwala uzyskać dużo wyższe odszkodowanie, aniżeli te przyznane przez towarzystwo ubezpieczeń sprawcy.
Ponadto nasze działania są zgodne z obowiązującym prawem (art. 361 § 2 w zw. z art. 361 § 1 oraz art. 363 § 1 i § 2 kodeksu cywilnego) oraz linią orzeczniczą prezentowaną przez Sąd Najwyższy (uchwała Sądu Najwyższego z dnia z dnia 12 kwietnia 2012 r., III CZP 80/11, Biul. SN 2012/4/5) i inne orzeczenia sądów powszechnych.

Możliwość wybrania jednej z dwóch form współpracy:
1. Wykup szkody– Klient otrzymuje gotówkę w terminie do 7 dni od dnia podpisania umowy przelewu wierzytelności (Klient sprzedaje swoją wierzytelność wobec towarzystwa ubezpieczeń sprawcy, tym samym otrzymuje szybką dopłatę nie czekając na podjęcie działań ze strony towarzystwa ubezpieczeń).

Jaka to wygląda w praktyce?
Wystarczy, że skontaktujesz się z nami i przekażesz nam prawa do zaniżonej części Twojego odszkodowania, a my od ręki wypłacimy Ci ustaloną kwotę.
W większości przypadków firmy ubezpieczeniowe wypłacają zbyt niskie kwoty, nieadekwatne do wyrządzonej szkody.
Nawet jeśli sprzedałeś już pojazd, nadal możesz podjąć z nami współpracę.
Jeśli nie posiadasz kosztorysu, skontaktuj się z nami. Doradzimy Ci co zrobić, aby go uzyskać (ubezpieczyciel ma obowiązek go udostępnić, ale często utrudnia ten proces).
Wycena odszkodowania jest zupełnie darmowa i niezobowiązująca.
Nawet jeżeli dostałeś już odszkodowanie z OC lub AC, nadal możemy odkupić Twoje odszkodowanie!
Nasza dopłata do odszkodowania w żaden sposób nie wpływa na Państwa umowę polisy (brak wzrostu stawki ubezpieczenia OC), ani na odszkodowanie, które już zostało Państwu przyznane.
Nawet trzy lata od daty wypadku (lub wydania decyzji płatniczej) jesteśmy w stanie zająć się sprawą! Przebieg naszej transakcji będzie bardzo szybki i sprawny, nie będzie wymagał zbędnych formalności.

JAK DZIAŁAMY?
Kontaktujesz się z nami (możesz skorzystać z formularza na stronie lub po prostu zadzwoń pod nr tel: 734 900 910 lub 734 914 914).

1. Przesyłasz do nas zgromadzone dokumenty: kosztorys, decyzje płatnicze.
2. Nasza kancelaria analizuje dokumentację (najczęściej analiza trwa do 48 godzin).
3. Ustalamy wspólnie wysokość dopłaty.
4. Podpisujemy umowę.
5. Wypłacamy ustaloną kwotę.
6. W dalszym etapie, nasza kancelaria już we własnym imieniu walczy z ubezpieczalnią o pozostałą część odszkodowania.

POTRZEBNE DOKUMENTY:
– kosztorys szkody,
– decyzja o przyznaniu odszkodowania.
2. Dochodzenie wyższego odszkodowania przed ubezpieczycielem– nasza kancelaria wykonuje kosztorys naprawy pojazdu na kwotę rekompensującą rzeczywistą szkodę (wyższą niż zaproponował ubezpieczyciel), następnie występuje do ubezpieczyciela z roszczeniami i negocjuje najwyższą możliwą do uzyskania kwotę. Czas realizacji od dwóch tygodni do trzech miesięcy (jeżeli zaistnieje konieczność wystąpienia na drogę postępowania sądowego około roku). Wynagrodzenie naszej firmy to prowizja od uzyskanego dodatkowego odszkodowania.
KONIEC treści linku

Wyślij kosztorys wraz z decyzją ubezpieczyciela na naszego maila biuro@pgf.org.pl, podaj w treści maila numer kontaktowy do siebie. Po weryfikacji sprawy (do 48 godzin) oddzwonimy z konkretną propozycją.