+48 734 914 914 biuro@pgf.org.pl

Ubezpieczenia

Dobór odpowiedniego i najbardziej korzystnego ubezpieczenia jest czasochłonny. Nie trać więc cennego czasu i skorzystaj z naszej pomocy. Sprawdzimy najlepiej dopasowane ubezpieczenie do twoich potrzeb spośród ofert ponad 20 towarzystw ubezpieczeniowych.

Rodzaje ubezpieczeń- samochód:

Ubezpieczenie OC właściciela pojazdu mechanicznego jest ubezpieczeniem obowiązkowym. Każdy właściciel pojazdu mechanicznego (samochodu, ciągnika rolniczego, a nawet przyczepy) ma obowiązek zawrzeć umowę ubezpieczenia OC. Uwalnia ono sprawcę kolizji czy wypadku drogowego z obowiązku wypłacenia z własnej kieszeni odszkodowania osobie poszkodowanej.

Auto Casco

Ubezpieczenie pojazdu mechanicznego, w którym Ubezpieczyciel zapewnia ochronę dla Ubezpieczonego w przypadku kradzieży, uszkodzeń czy szkód wyrządzonych przez kierującego lub osoby trzecie.

Assistance

Assistance gwarantuje Ci komfort w codziennym użytkowaniu ubezpieczonego pojazdu, który może zostać zakłócony podczas nagłej awarii w drodze, problemów z odpaleniem samochodu czy też innych nieprzewidzianych okoliczności.

NNW Komunikacyjne

Ubezpieczenie komunikacyjne NNW zapewni całoroczną ochronę na wypadek wszelkich zdarzeń drogowych, które mogą narazić Ciebie i podróżujących z Tobą pasażerów na utratę życia lub zdrowia.

Dom i mieszkanie

W zakresie ubezpieczenia mieszkaniowego możesz ubezpieczyć dom lub mieszkanie a także inne budowle znajdujące się w pobliżu Twojego domu są to między innymi garaże, pomieszczenia gospodarcze, ogrodzenia, altany, domki letniskowe itp.
Ubezpieczenie mieszkaniowe może obejmować ochroną zarówno mury, jak również mienie ruchome będące w Twoim posiadaniu. Ubezpieczając dodatkowo elementy stałe ochroną ubezpieczeniową objęte zostaje wszystko, co znajduje się w domu oraz jest na stałe przymocowane.

Życie i zdrowie

Ubezpieczenie na życie zapewnia poczucie bezpieczeństwa Tobie i Twoim bliskim, poprzez wsparcie finansowe w przypadku nieprzewidzianych zdarzeń losowych. Dzięki ubezpieczeniu na życie unikniesz kłopotów finansowych w razie nieszczęśliwego wypadku. Polisy życiowe mają także charakter inwestycyjny, dzięki czemu pomagają w budowaniu kapitału na godziwe spędzenie emerytury oraz pomagają w realizacji Twoich dowolnych celów.
Ubezpieczenie zdrowotne daje możliwość podniesienia standardu opieki medycznej w przypadku choroby. Zapewnia szybki dostęp do specjalistów, także w niepublicznych zakładach opieki zdrowotnej. Możesz otrzymywać świadczenia za uszczerbek na zdrowiu, inwalidztwo, niezdolności do pracy

Rolne

Dzięki polisie obowiązkowego ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej rolników z tytułu prowadzenia gospodarstwa rolnego zabezpieczysz siebie oraz wszystkie osoby pracujące w Twoim gospodarstwie na wypadek wyrządzenia szkody osobom trzecim. Jego zakres jest regulowany przez ustawę o ubezpieczeniach obowiązkowych, Ubezpieczeniowym Funduszu Gwarancyjnym i Polskim Biurze Ubezpieczycieli Komunikacyjnych.